Niestety nie najlepiej sezon rozpoczęli seniorzy AZS UP TSV Sanok, którzy na inaugurację Podkarpackiej I Ligi Mężczyzn ulegli aspirującej do awansu Kępie Dębica 3:0. Gospodarze zagrali bardzo mocno w polu serwisowym odrzucając sanoczan od siatki i zmuszając ich do gry na wysokiej piłce - dębiczanie narzucili swój rytm gry w każdym z trzech setów. Naszej drużynie nie pomogły także znaczne braki kadrowe.

W spotkaniu tym udziału nie mogli wziąć kapitan naszego zespołu Damian Bodziak (jego funkcję na czas meczu przejął Przemysław Chudziak) oraz atakujący Jakub Mandzelowski - decyzją sanepidu nasi zawodnicy przebywają na kwarantannie do dnia 4.10.2020r. Klub uczynił wszelkie starania aby siatkarze TSV mogli wystąpić w meczu jednak okazało się to niewykonalne - nie udało się także przełożyć spotkania bowiem było już na to za późno, a nowy regulamin PWZPS związany z koronawirusem również na to nie pozwolił. Oprócz tego w kadrze meczowej nie znaleźli się Hubert Stareńczak i Jakub Izdebski którzy zmagają się z urazami/problemami zdrowotnymi.

 

AZS UP TSV Sanok: Przemysław Chudziak (kapitan), Kamil Florek, Piotr Zieliński, Jakub Kaczmarski, Krystian Gorzkowski, Kacper Kondrat, Dominik Bodziak (libero), Kacper Pajęcki (libero) oraz Piotr Sokołowski, Krzysztof Dziadosz, Mikołaj Mołczan

 

Teraz naszych siatkarzy czeka powrót na własną halę gdzie 10 października podejmą zespół SST Lubcza Racławówka. Mamy nadzieję na korzystny rezultat!

Główni Partnerzy