Kadeci rozbili w meczu wyjazdowym ekipą z Czudca i dopisali do swojego dorobku punktowego dwa punkty. W żadnym z setów nie było większych emocji, a relację z tego spotkania można określić krótko: mecz się odbył. Przewaga TSV w każdym secie była wyraźna, a wynik tego meczu mówi sam za siebie. Sanoccy kadeci zajmują trzecie miejsce w tabeli i tracą do AKS V LO Rzeszów dwa punkty i mają tyle samo co Błękitni Ropczyce - 18. W najbliższą sobotę sanoczanie będą podejmowali zajmującą  szóste miejsce drużynę z Rakszawy.

MUKS Olimp Czudec - TSV Sanok 0:3
(6:25, 10:25, 17:25)

Juniorzy pokonali 3:0 Karpaty Krosno i zajmują trzecie miejsce w tabeli. Pierwsze dwa sety toczyły się pod wyraźne dyktando sanoczan i podopieczni Macieja Wiśniowskiego wygrali te sety dosyć pewnie. Nieco więcej walki było w ostatnim secie, w którym ekipa z Krosna przekroczyła barierę 20 punktów, ostatecznie to młodzi zawodnicy mogli cieszyć się odniesionego zwycięstwa. Sanoczanie mają tyle samo punktów co AKS V LO Rzeszów, ale rozegrali o jedno spotkanie więcej oraz tyle samo punktów, co ekipa z Ropczyc. Wszystkie trzy drużyny zdobyły do tej pory po 12 "oczek." W najbliższej kolejce gier sanoczanie udadzą się do Niska, gdzie zmierzą się z tamtejszym Orkanem i mecz ten będzie miał bardzo ważne znaczenie dla obu drużyn. TSV ma bowiem zaledwie jeden punkt  przewagi nad swoimi rywalami.

TSV Sanok - Karpaty Krosno 3:0
(25:17, 25:16, 25:22)