Po reaktywacji drużyny seniorów w ubiegłym roku jasne stało się, że zespół już w pierwszym roku walczył będzie o awans do wyższej klasy rozgrywkowej - tak też się stało. Nasi siatkarze wygrali 9 z 12 meczów i tym samym z pierwszej pozycji awansowali do Podkarpackiej I Ligi Mężczyzn. Po sukcesie jakim był awans klub zdecydował się na wzmocnienie składu.
 
Jako pierwszy do drużyny AZS TSV Sanok dołączył 31 - letni atakujący Piotr Zieliński. Mierzący 207 cm wzrostu i ważący 132 kilogramy wychowanek naszego klubu ma za sobą występy m. in. w Karpatach Krosno, drugoligowym Neobusie Niebylec, a także awans do II Ligi Centralnej z MOSiRem Jasło.
 
Drugim wracającym do nas zawodnikiem został 32-letni rozgrywający - Piotr Sokołowski. "Sokół" występował w naszym klubie od samego początku jego istnienia, przeszedł z nim drogę od IV do II Ligi i po kilkuletnim rozbracie z ligową siatkówką zdecydował się na powrót.
 
Witamy ponownie Panowie i życzymy powodzenia!

                        

 

 

Główni Partnerzy