W niedzielę (2.02.2020r.) naszych siatkarzy czeka najprawdopodobniej najważniejszy mecz sezonu, bowiem w ramach 9 kolejki Podkarpackiej II Ligi Mężczyzn na hali przy Uczelni Państwowej w Sanoku (ul. Mickiewicza 21) o godzinie 17:00 zagrają z dotychczasowo niepokonanym jeszcze zespołem - SPSem Pruchnik. W pierwszej rundzie po sporych kontrowersjach pomiędzy tymi zespołami padł wynik 3:2 dla zespołu z Pruchnika. Mamy nadzieję, że tym razem to sanoczanie okażą się lepsi i wskoczą na fotel lidera! Zapraszamy!!!

Podczas trwania meczu organizowana będzie także charytatywna zbiórka środków na rzecz rodziny Izdebskich, która w pożarze w 2018 roku straciła cały dobytek. Rodzina została obecnie bez jakiegokolwiek wsparcia i potrzebuje środków żeby wykończyć chociaż dwa pomieszczenia w których mogłaby zamieszkać - chcemy zorganizować zbiórkę aby pomóc im w realizacji zamierzeń. W przypadku gdyby ktoś z Państwa posiadał i zechciał pomóc (prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej) to na chwilę obecną rodzina potrzebuje także paneli podłogowych i białej farby. W inicjatywę zaangażowało się także II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sanoku i jego uczniowie oraz rodzice, którzy przyczynili się do zorganizowania zbiórki.
Podczas meczu zakupić można będzie pluszaki zebrane przez uczniów II LO oraz Przedszkola numer 3 w Sanoku, ciastka pieczone przez uczennice II LO, a także klubowe kalendarze.

Serdecznie zapraszamy na mecz i mamy nadzieję że wspomożecie ten szczytny cel!

Główni Partnerzy