W weekend czeka nas duża dawka siatkarskich emocji:

 

Już 8 grudnia (niedziela) o godzinie 17:00 na hali w Centrum Sportowo-Dydaktycznym przy Uczelni Państwowej w Sanoku (ul. Mickiewicza 21) siatkarzy trenera Macieja Wiśniowskiego czeka ostatnie spotkanie w roku 2019 - będzie to także ostatni mecz I rundy tych właśnie rozgrywek. Rywalem sanockich siatkarzy będzie trzeci zespół w ligowej tabeli - SST Lubcza Racławówka II. Goście zdobyli dotychczas 12 punktów w 7 rozegranych meczach - ulegli tylko SPSowi Pruchnik. Mecz jest o tyle ważny, że w przypadku zwycięstwa Sanoczanie odskoczą od ekipy z Racławówki na cztery punkty i utrzymają oczko straty do lidera. Nie będzie to oczywiście łatwe, bowiem jak widać zespół przyjezdnych ma za sobą udany start sezonu i na pewno nie będzie chciał oddać nikomu punktów. Jesteśmy jednak pewni, że nasi zawodnicy zrobią wszystko aby sięgnąć po pełną pulę punktów i będą chcieli jak najlepiej zaprezentować się przed własną publicznością. ZAPRASZAMY DO KIBICOWANIA!!!

Ale zacznijmy od początku...

  1. W piątek (6.12.19r.) juniorzy naszego klubu udadzą się do Rzeszowa, gdzie o godzinie 18 zagrają z drugim zespołem AKSu. Będzie to ostatni mecz pierwszej fazy rozgrywek Podkarpackiej Ligi w której wszystko jest już jasne. Prowadzeni przez Jerzego Wietechę rzeszowianie plasują się na 4 miejscu w tabeli i nie mają już szans na awans do grupy finałowej - w przeciwieństwie do siatkarzy Macieja Wiśniowskiego, którzy zapewnili już sobie występ w tym etapie. Liczymy jednak na wysoki poziom sportowy i dobre widowisko!
  2. W sobotę (7.12.19r.) kadetów czeka mecz przed własną publicznością. Sanoczanie, którzy prowadzą w tabeli swojej grupy i nie przegrali jeszcze nawet seta tym razem podejmą na hali ZS3 w Sanoku (ul. Stróżowska 16) zespół Karpat Krosno. Mecz odbędzie się o godzinie 10:00. Zapraszamy!!!
  3. W niedzielę (8.12.19r.) zagrają również młodzicy. Prowadzeni przez Krzysztofa Dziadosza zawodnicy podobnie jak ich starsi koledzy zagrają z zespołem Karpat Krosno plasującym się na ostatniej pozycji w ligowej tabeli. W pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi drużynami lepsi okazali się młodzi sanoczanie, którzy wygrali 2:0. Mamy nadzieję na powtórkę! Zapraszamy na halę ZS3 w Sanoku o godzinie 10:00.

                         

Główni Partnerzy