Sanoczanie od samego początku do meczu przystąpili bardzo zmotywowani, co widać było w początkowych akcjach. W grę podopiecznych trenera Macieja Wiśniowskiego i Krzysztofa Dziadosza wkradła się także nerwowość która spowodowała sporą ilość błędów własnych szczególnie w pierwszej partii. Młodzi siatkarze z grodu Grzegorza okazali się jednak znacznie lepsi i pierwszy set padł ich łupem 25:20. Druga partia to także dominacja naszych zawodników w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła - popełnili oni również mniej błędów co zaowocowało zwycięstwem 25:18. W ostatniej części meczu nasi juniorzy rozbili przyjezdnych z Krosna 25:15.

 

TSV SANOK - Karpaty MOSiR Krosno 3:0 (25:20, 25:18, 25:15)

 

Dzięki zwycięstwu w trzech setach wystartują oni w kolejnym etapie ligi z przewagą punktową nad Karpatami (najpierw jednak czeka ich ostatnia kolejka pierwszego etapu). W skład grupy finałowej wejdą:

  • AKS V LO Rzeszów - 4 punkty
  • TSV Sanok - 4 punkty
  • Karpaty MOSiR Krosno - 2 punkty
  • KS Błękitni Ropczyce - 2 punkty

Zespoły te w kolejnym etapie walczyć będą o awans do Ćwierćfinału Mistrzostw Polski Juniorów (awans uzyskają trzy z nich). Terminarz pojawi się wkrótce po jego opublikowaniu przez PWZPS.

KIBICOM DZIĘKUJEMY ZA DZISIEJSZE WSPARCIE!!!

Główni Partnerzy