Ekipa z Krakowa zapewniła sobie grę w pierwszej ósemce drużyn po wygrany meczu ze Stalą Nysa we własnej hali 3:0 zapewnili sobie grę w fazie play-off. Drużyna AGH zajmuje obecnie piąte miejsce w ligowej tabeli i ma na swoim koncie 37 punktów i mecz z TSV będzie miał ważne znaczenie dla niej. Podopieczni Andrzeja Kubackiego mogą poprawić swoją lokatę w przypadku zwycięstwa nad TSV oraz porażki Krispolu Września. Mecze pomiędzy AGH a TSV zawsze były zacięte i dostarczały wiele emocji kibicom. W tym sezonie wygrali we własnej hali krakowianie 3:2, choć po trzech partiach przegrywali 1:2. Sanoczanie w przeciwieństwie do KPS-u Siedlce mają trudniejszego rywala, siedlczanie będą grali we własnej hali z Norwidem Częstochowa i wydaje się, że są w teoretycznie lepszej sytuacji. Zarówno KPS jak i TSV będą toczyli korespondencyjny pojedynek o to komu przyjdzie grać w pierwszej ósemce.

Na co stać będzie sanocką ekipę? W meczach we własnej hali sanoczanie potrafią grać z trudniejszymi rywalami, o czym świadczą wyniki osiągnięte ze Stalą Nysa, czy z AZS-em Częstochowa. Od samego początku spotkania sanoczanie muszą być skupieni oraz muszą ustrzec się błędów własnych. Przyjęcie oraz dobra zagrywka wydają się być elementami, które w znacznej mierze ułatwią grę sanockiej drużynie. Chcąc nie patrzeć na grę rywali Z Siedlec nasi siatkarze muszą wygrać ten mecz za trzy punkty. Sobotnie starcie zapowiada się niezwykle ciekawie, kto zapisze na swoje konto zwycięstwo?

Spotkanie rozpocznie się w sobotę o godzinie 17:00 w hali PWSZ przy ulicy Adam Mickiewicza 21. Relację z sobotniego spotkania przeprowadzi TV Galicja:
transmisja

Główni Partnerzy