W ostatniej kolejce Podkarpackiej II Ligi Mężczyzn siatkarze AZS TSV zagrali na wyjeździe z trzecim zespołem  tabeli - SST Lubcza Racławówka. Sanoczanie do zapewnienia sobie mistrzostwa oraz uzyskania awansu potrzebowali dwóch setów - podopieczni trenera Macieja Wiśniowskiego rozpoczęli znakomicie, wygrali bowiem pierwszą partię 25:20. W drugim secie swoją dobrą grę zaprezentowali gospodarze, którzy po kilku udanych zagrywkach oraz dzięki współpracy blok-obrona przejęli inicjatywę i zwyciężyli 25:20. Później jednak zawodnicy AZS TSV wrócili po to, po co przyjechali i już od początku narzucili "swoją" grę - dobrze prezentowali się w każdym elemencie a kilka błędów własnych po stronie gospodarzy sprawiło, że to siatkarze z grodu Grzegorza wygrali 25:17 i mogli cieszyć się z wykonanego celu jakim było Mistrzostwo oraz awans do I Ligi Podkarpackiej. Dlatego też w czwartym oraz piątym secie pojawili się zmiennicy - ostatecznie gospodarze wygrali obydwa sety oraz cały mecz 3:2.

"Po 3 secie wszyscy moi zawodnicy wbiegli na boisko aby cieszyć się z awansu, więc niewtajemniczeni kibice z Racławówki mogli nie wiedzieć o co chodzi. Oczywiście przypieczętowanie awansu już w trakcie meczu trochę rozkojarzyło chłopaków, czym ułatwiliśmy zadanie gospodarzom. W każdym razie szczerze gratuluję im awansu na który zasłużyli. Wygrali 9 z 12 spotkań, a porażek doznawali tylko po tie-breakach" - podkreślił trener Maciej Wiśniowski

SST Lubcza Racławówka II - AZS TSV Sanok 3:2 (20:25, 25:20, 17:25, 25:16, 15:7)

Skład AZS TSV (w całym sezonie): Damian Bodziak (kapitan), Przemysław Chudziak, Krystian Gorzkowski, Kacper Kondrat, Jakub Mandzelowski, Kamil Florek, Dominik Bodziak (libero), Kacper Pajęcki (libero), Jakub Kaczmarski, Hubert Stareńczak,  Jakub Izdebski, Tomasz Nowak, Kamil Pisiak, Krzysztof Dziadosz (grający II trener), trener Maciej Wiśniowski

W tym miejscu chcielibyśmy podziękować kibicom za wsparcie przez cały sezon. Widzimy się w przyszłym roku w I Lidze Podkarpackiej!

Poniżej końcowa tabela II Ligi Podkarpackiej.