Juniorzy naszego klubu doznali trzech porażek w turnieju ćwierćfinałowym i zajęli w nim ostatnie szóste miejsce

W dwóch pierwszych meczach grupowych nasi juniorzy przegrali z późniejszymi faworytami turnieju. Najpierw sanoczanie ulegli Wifamie Łódź 0:3, a w drugim meczu musieli uznać wyższość gospodarzy z Częstochowy. W żadnym z tych meczów młodzi sanoczanie nie przekroczyli bariery 20 punktów. Nieco więcej walki było w meczu o szóstą lokatę, po dwóch partiach prowadzili gracze z Kołobrzegu 2:0, choć sanoczanie stoczyli z nimi zacięty pojedynek w drugim secie. W kolejnym trzecim po zaciętej grze TSV wygrał po grze na przewagi, ale w ostatniej czwartej odsłonie spotkania podopieczni Macieja Wiśniowskiego po raz kolejny musieli uznać wyższość swoich rywali i przegrali seta oraz cały mecz. Nasi juniorzy zdobyli kolejne cenne doświadczenia, które na pewno zaprocentują w przyszłości. Do turnieju półfinałowego awansowali grupowi rywale sanoczan: AZS 2020 Częstochowa oraz Wifama Łódź.