Drużyna seniorów w sezonie 2015/2016 (działająca obecnie pod nazwą TSV Mansard TransGas Travel Sanok) awansowała do I-ligi piłki siatkowej mężczyzn. Forma drużyny była imponująca, gdyż na 27 spotkań wygrała 26. Drużyna uczestniczy również w rozgrywkach Pucharu Polski.

 

W sezonie 2016/2017 skład drużyny prezentuje się imponująco:

Imię Nazwisko Pozycja
Filip Frankowski Przyjmujący
Łukasz Jurkojć Rozgrywający
Grzegorz Gnatek Środkowy
Damian Wierzbicki Atakujący
Patryk Łaba Przyjmujący
Paweł Rusin Przyjmujący
Daniel Gąsior Atakujący
Tomasz Kusior Środkowy
Paweł Przystaś Rozgrywający
Kamil Dembiec Libero
Roman Oroń Środkowy
Jakub Zmarz Środkowy
Tomasz Głód Libero
Trenerzy
Krzysztof Frączek
Artur Płonka

Klub TSV Sanok organizuje pozalekcyjne zajęcia z piłki sitkowej dla dzieci i młodzieży w kategoriach wiekowych: Młodzik Młodszy, Młodzik, Kadet i Junior. W zajęciach tych uczestniczy ponad 40 dzieci. Jest to doskonała możliwość kształcenia na własnym podwórku przyszłych profesjonalnych zawodników. Za treningi odpowiadają wykształcone i bardzo doświadczone osoby. Wśród szkoleniowców mamy pięciokrotną mistrzynię Polski w piłce plażowej oraz trenera klasy II w piłce siatkowej - Dorotę Kondyjowską oraz Macieja Wiśniowskiego - instruktora grup młodzieżowych, związanego z klubem TSV od ponad 12 lat.

Klub TSV Sanok zaangażował się również w organizację drużyny piłki plażowej. Pięciokrotna mistrzyni Polski wzięła pod swoje skrzydła młodych zawodników. W sezonie 2015/2016 próbowali oni swoich sił na rozgrywkach młodzików i kadetów.

Podkategorie

Sponsorzy