Sanoczanie wygrali pierwszego seta z wyżej notowanymi gospodarzami z Nysy i wydawało się, że pójdą za ciosem. Tak się jednak nie stało dwie kolejne partie toczyły się pod wyraźne dyktando podopiecznych Piotra Łuki, ekipa Stali wygrała  i prowadziła w meczu 2:1. W ostatniej, czwartej partii sanoczanie prowadzili przez długi czas, w końcówce seta po raz kolejny do głosu doszli gospodarze i wygrali cały mecz 3:1. W swoim drugim spotkaniu z Krispolem Września - sanoczanie przegrali 0:3, trener Frączek dokonał w tym meczu wielu zmian, sanoccy siatkarze w ostatnim secie nie potrafili utrzymać przewagi, co wykorzystała ekipa z Wielkopolski i zajęła trzecie miejsce w tym turnieju. Już w najbliższą sobotę w hali PWSZ TSV zmierzy się właśnie z ... Krispolem Września w ramach pierwszej kolejki I ligi mężczyzn.