Podobnie jak w ubiegłym sezonie tak i w sezonie 2017/2018 zarząd sanockiego klubu będzie sprzedawał karnety na mecze sanockich siatkarzy. Nabywcy karnetów mają zapewnione stałe miejsce na meczach TSV, ceny tych karnetów nie są zbyt wysokie.


Zarząd klubu TSV zachęca do zakupu karnetów na sezon 2017/2018.

  • Karnety będą uprawniały do wejść na mecze rundy zasadniczej oraz fazy Play-off I Ligi i Pucharu Polski (min. 14 spotkań).
  • Posiadacze karnetów mogą wybrać sobie stałe miejsce na trybunach*

Karnety można zamawiać za pośrednictwem naszej strony internetowej (wystarczy wypełnić ten formularz [menu Strefa Kibica-Zamówienie Karnetu]) lub osobiście w siedzibie firmy Mansard (u Jacka).

Ceny karnetów na sezon 2017/2018:

  • Karnet VIP - 500 PLN
  • Karnet normalny - 130 PLN
  • Karnet ulgowy - 60 PLN  (dla osób poniżej 18-tego roku życia)

 

(*) Wybrane miejsce na trybunach proszę wpisać w polu informacje dodatkowe, można podać kilka miejsc - w przypadku gdy pierwsze podane miejsce będzie już zajęte (decyduje kolejność zgłoszeń) zostanie przydzielone kolejne wolne. Schemat miejsc na trybunach można pobrać stąd. Przy podawaniu lokalizacji prosimy podać "numer miejsca" i czy miejsce znajduje się na "parterze" czy na "I piętrze". Zachęcamy wszystkich fanów piłki siatkowej do wsparcia naszych drużyn swoją obecnością i zaangażowaniem na meczach w sezonie 2017/2018. W zamian gwarantujemy świetną zabawę i niezapomniane sportowe emocje.

Główni Partnerzy