Juniorzy TSV dzięki wygranej w Jaśle zapewnili sobie awans do ćwierćfinałów mistrzostw Polski. Sanoczanie potrzebowali do awansu zwycięstwa w jednym secie, tymczasem młodzi gracze naszego klubu stanęli na wysokości zadania i wygrali cały mecz 3:1. Od samego początku dominowali siatkarze TSV i wygrali oni dwa pierwsze sety. Trener Maciej Wiśniowski desygnował do gry wszystkich siatkarzy, ci wywiązali się z powierzonych im zadań i w czwartej partii odnieśli zwycięstwo i zapisali na swoje konto dwa punkty. TSV zajmuje w tabeli czwarte miejsce i ma na swoim koncie 16 punktów i dwa mecze do rozegrania. Sanoczanie w najbliższej kolejce zagrają w Sanoku z liderem tabeli AKS V LO Rzeszów, a w ostatniej spotkają się w Niebylcu z tamtejszym Neobusem.

7 KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 10 12 8 27 672 836

Podobnie jak juniorzy także i kadeci naszego klubu odnieśli zwycięstwo, w pokonanym polu sanoczanie zostawili drużynę AKS II V LO Rzeszów. Podopieczni Macieja Wiśniowskiego nie mieli większych problemów z odniesieniem wygranej. Dzięki dwóm zdobytym punktom TSV pozostał na drugim miejscu w tabeli i jest na dobrej drodze do awansu do fazy ćwierćfinałowej, do tego etapu rozgrywek awansują trzy drużyny. Sanoccy siatkarze tracą do AKS V LO Rzeszów trzy punkty i mają jeden przewagi nad Błękitnymi Ropczyce oraz dwa nad Dwójką Stalowa Wola. W Najbliższej kolejce gier kadeci naszego klubu zmierzą się z ekipą MOSiR w Jaśle

10 MUKS Olimp Czudec 13 13 0 39 543 975

Dwa zwycięstwa odnieśli młodzicy naszego klubu. Sanoczanie zrewanżowali się swoim rywalom z za porażkę w pierwszej rundzie i pokonali krośnian 2:0, z przyczyn zdrowotnych nie zagrali Kamil Florek oraz Mikołaj Mołczan. Początek spotkania był słaby w wykonaniu TSV. Sanoczanie przegrywali 2:4 oraz 8:10. Potem do głosu doszli młodzi zawodnicy naszego klubu i wyrównali stan rywalizacji (13:13). Sanoczanie nie ustrzegli się błędów własnych i przegrywali 16:20. Nie mający nic do stracenia podopieczni Doroty Kondyjowskiej rzucili się do odrabiania strat i po serii trudnych zagrywek Kamila Pisiaka oraz kontratakach Damiana Bodziaka TSV odrobił straty i prowadził 22:20. Końcówka pierwszej partii była dosyć nerwowa, ale ostatecznie na swoją korzyść rozstrzygnęli ją sanoczanie. Podobnie jak to miało miejsce w premierowym secie sanoczanie ponownie przegrywali 1:5, przerwa na żądanie wzięta przez Dorotę Kondyjowską pozytywnie wpłynęła na młodych siatkarzy. Sanoczanie systematycznie odrabiali straty, a w rolach głównych wystąpili Michał Ostrowski oraz Damian Bodziak, sanoczanie przegrywali wówczas 7:9. Od stanu 13:13 TSV przyśpieszył swoją grę, po raz kolejny z dobrej strony pokazał się Kamil Pisiak i po serii jego zagrywek było 17:14, a po zagrywkach Mikołaja Mołczana 20:15. Sanoczanie kontrolowali boiskowe wydarzenia i dowieźli zwycięstwo do końca meczu.

TSV Sanok - Karpaty MOSiR Krosno 2:0
(25:23; 25:17)

W swoim drugim meczu młodzicy wygrali z rywalami z Leżajska 2:0. Przez dłuższy czas obie drużyny grały punkt za punkt (2:2, 8:8, 10:10). Ciężar gry wziął na siebie Kamil Pisiak w polu zagrywki, dobrze rozdzielał piłki do swoich kolegów Kamil Florek i dzięki nim TSV prowadził 16:11. Punktowali też: Damian Bodziak, Michał Ostrowski oraz Kacper Kondrat, co zaowocowało wygraną 25:18. W drugiej odsłonie spotkania gra obu drużyna falowała najpierw prowadził TSV 5:1, po czym na skutek błędów własnych jednopunktowe prowadzenie objął Feniks (9:8). Przerwa na żądanie była dobrym posunięciem, sanoczanie odskoczyli swoim rywalom na kilka punktów (18:15, 21:16) i kontrolowali przebieg spotkania do końca. Z bardzo dobrej strony pokazał się Damian Bodziak, który zanotował bardzo wysoką skuteczność w ataku, z dobrej strony pokazał się też Mikołaj Mołczan, który popisał się ofiarną grą w obronie oraz trudnymi zagrywkami. Młodzi sanoczanie są na dobrej drodze do awansu do fazy ćwierćfinałowej. Zajmują drugie miejsce i mają dwa punkty przewagi nad Wisłokiem Strzyżów i tracą zaledwie jeden do AKS V LO Rzeszów.

TSV Sanok - LTS Feniks Leżajsk 2:0
(25:18, 25:19)