Sobotni mecz zostanie rozegrany w hali Zespołu Szkół numer 3 przy ulicy Stróżowskiej 16 o godzinie 10:00 na przeciwko stadionu piłkarskiego. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców do gorącego dopingu dla naszej drużyny, wstęp na to spotkanie jest bezpłatny. Sanoczanie zajmują drugie miejsce za swoimi bezpośrednimi rywalami z Ropczyc. Obie ekipy mają po 21 punktów i taki sam bilans setów. W przypadku wygranej, sanoczanie będą mieli prostą drogę do gry w ćwierćfinale mistrzostw Polski kadetów. W pierwszym meczu pomiędzy tymi ekipami zwycięstwo 3:0 odniosła nasza drużyna. Do tej pory młodzi sanoczanie przegrali trzy spotkania: dwukrotnie przegrali ze zdecydowanym liderem AKS V LO Rzeszów oraz z Dwójką Stalowa Wola. Liczymy na powtórzenie tego wyniku i dobry występ naszego zespołu.

Główni Partnerzy