Olimpia Sulęcin zajmuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli i ma na swoim koncie zaledwie pięć punktów. Beniaminek z Sulęcina pokonał w ostatniej kolejce wysoko mierzącą Stal Nysa 3:1 i było to pierwsze zwycięstwo we własnej hali podopiecznych Łukasza Chajca. Ekipa z Sulęcina przełamała się i w kolejnych meczach na pewno będzie chciała zdobyć kolejne jakże potrzebne jej punkty. Warto w tym miejscu podkreślić, że w zespole beniaminka w ostatnim czasie doszło do roszad kadrowych, Olimpię opuścili: Łukasz Ożarski orazAdrian Kopij a w ich miejsce klub pozyskał Marcina Karakułę i Mikołaja Szewczyka. W zespole z północno – zachodniej Polski występuje Filip Frankowski, który w poprzednim sezonie grał w Sanoku. Olimpia Sulęcin poza zwycięstwem 3:2 w Spale doznała samych porażek w meczach wyjazdowych, w pierwszym meczu pomiędzy tymi ekipami zdecydowanie lepszy był nasz zespół i odniósł zwycięstwo 3:0.

Sanoczanie w dwóch wyjazdowych meczach przed przerwą pokonali najpierw Lechię w Tomaszowie Mazowieckim, a potem w Spale tamtejszy SMS. W obu tych meczach nasi siatkarze wygrali 3:2. Forma naszej drużyny zwyżkuje i jest to dobry prognostyk przed najważniejszymi meczami w lidze. Pomimo zwycięstwa Olimpii nad wyżej notowaną Stalą trudno sobie wyobrazić inne rozstrzygnięcie niż zwycięstwo za trzy punkty podopiecznych Krzysztofa Frączka. Jakakolwiek strata punktu w tym spotkaniu skomplikuje sytuację sanoczan w tabeli.

Mecz wyjątkowo zostanie rozegrany w niedzielę 7 stycznia o godzinie 17:00 w hali PWSZ przy ulicy Adama Mickiewicza 21 w Sanoku.


Transmisję z niedzielnego meczu będzie można śledzić pod poniższym adresem:

https://youtu.be/LsOKqjoxOAA

Główni Partnerzy