Nie wyszedł mecz naszym kadetom z liderem tabeli, młodzi sanoczanie przegrali 0:3 faworytem rozgrywek AKS V LO Rzeszów. Również nasi juniorzy doznali porażki na własnym boisku z Błękitnymi Ropczyce 1:3 i spadli w tabli na czwarte miejsce.

Lider tabeli nie pozostawił złudzeń naszej ekipie i pokonał TSV 3:0. Młodzi zawodnicy z Sanoka dzielnie walczyli w pierwszej i trzeciej partii spotkania, o drugim secie będą jak najszybciej chcieli zapomnieć. Przewaga i dominacja rzeszowian w tej partii meczu nie podlegały żadnej dyskusji. Po tej porażce nasi kadeci zajmują trzecie miejsce w tabeli i maja na swoim koncie 21 punktów, tyle samo co drużyna Błękitnych Ropczyce. Liderem tabeli z kompletem 24 punktów jest AKS V LO Rzeszów.

AKS V LO Rzeszów – TSV Sanok 3:0
(25:21, 25:16, 25:21)

Nasi juniorzy źle zaczęli mecz z Błękitnymi Ropczyce i przegrali pierwszą partię 19:25. Zwycięstwo w drugim secie na nic się zdało ponieważ na boisku dominowała drużyna gości, która wygrała trzeciego i czwartego seta oraz cały mecz 3:1. Przegrana ta sprawiła, że nasi juniorzy spadli w tabeli na czwarte miejsce, tyle samo punktów co sanoczanie mają: Błękitni Ropczyce oraz Orkan Nisko. Liderem tabeli jest AKS V LO Rzeszów, drużyna nie przegrała żadnego meczu i straciła zaledwie jeden set.

TSV Sanok - Błękitni Ropczyce 1:3
(19:25, 25:23, 19:25, 18:25)