Pierwszy mecz sanoczanie rozegrali z drużyną z Dębicy (Dębicka Akademia Siatkówki Kępa). TSV wygrał gładko, wszyscy zawodnicy mieli okazję pokazać się na boisku. W polu serwisowym bardzo dobrze spisywali się Kacper Kondrat oraz Jakub Matura. Wyjściowy skład wypracował dużą przewagę, a ich zmiennicy ją utrzymali. Na boisku mogliśmy dziś zobaczyć Piotra Kurkarewicza, Karola Pajęckiego, Mikołaja Mołczana czy Kamila Fedio.

TSV Sanok - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 2:0
(25:7; 25:8)

Drugim przeciwnikiem był zespół AKS V LO Rzeszów, który do tej pory nie zaznał goryczy porażki. Pierwszy set, to koncertowa gra naszej drużyny. Sanoczanie byli lepsi w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła, co zaowocowało gładkim zwycięstwem 25:9. Drugi set był nieco nieco lepszy w wykonaniu rzeszowian, zaczęli oni grać trudną zagrywką. Do tego doszło kilka błędów w ataku z naszej strony i rzeszowianie wyszli na prowadzenie (6:5; 11:7). Czas wzięty przez trener Dorotę Kondyjowską sprawił, że nasza drużyna najpierw zaczęła odrabiać straty, a następnie wyszła na prowadzenie, stopniowo je powiększając. Na wyróżnienie zasługuje kapitan TSV, Damian Bodziak, który raz po raz kończył akcje ze skrzydeł i z drugiej linii. Dobrze w polu serwisowym spisali się Bodziak i Kondrat, a w obronie Michał Ostrowski i Adam Wilusz. Całą grą bardzo dobrze pokierował Kamil Florek. Ostatecznie wygraliśmy to spotkanie 2:0. Sanoczanie zajmują pierwsze miejsce w tabli i mają na swoim koncie 14 punktów, drugi jest Wisłok Strzyżów także z 14 punktami. AKS Rzeszów ma trzy punkty mniej, ale rozegrał dwa mecze mniej niż sanoczanie.

TSV Sanok - AKS V LO Rzeszów 2:0
(25:9; 25:20)

Również udanie spisali się podopieczni Macieja Wiśniowskiego, kadeci naszego klubu wygrali ze swoimi rówieśnikami z Dębicy 3:0. Sanoczanie byli lepsi i odnieśli dosyć pewne zwycięstwo. Młodzi siatkarze z Dębicy tylko w drugim secie zdołali zdobyć 20 punktów, w pierwszym i trzecim byli tłem dla dobrze prezentujących się sanoczan. W tabeli prowadzi AKS V LO Rzeszów z kompletem 18 punktów, druga jest ekipa Błękitnych Ropczyce, a trzeci TSV Sanok. Obie te drużyny mają na swoim koncie po 16 punktów. W najbliższą sobotę TSV zagra z Olimpem Czudec, drużyna ta do tej pory nie wygrała żadnego seta i zamyka ligową tabelę.

Dębicka Akademia Siatkówki Kępa- TSV Sanok 0:3
(19:25, 20:25, 10:25)

Główni Partnerzy